Склянка Monaco, 700мл, колір - крижаний блакитний
- В наявності
- Код: 579-232
390 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Артикул -579-232
Об'єм - 450мл
Параметри - 8*6*10.5см
Діаметр - 8см
Додатково на запит надсилаємо фото
Ціна за 1шт
При замовленні від 8 шт,додаткова знижка - 10%.
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Дорошенка 6
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 100 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Блакитний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
- Ціна: 390 ₴

