Стакан з подвійним дном 400мл
- Під замовлення
- Код: 599-105
Відправка з 04 квітня 2026228 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Стакан
- Артикул - 599-105
- Матеріал - скло
- Об'єм - 400мл
- Параметри - 15см*8см
- Упаковка - 1шт
- Колір - прозорий
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Дорошенка 6
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 150 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 228 ₴

