Стакан Smoke, 380мл
- Немає в наявності
- Код: 579-212
175 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Артикул -579-212
Об'єм - 380мл
Параметри - 14см*9см*6см
Діаметр - 8см
Упаковка - 4шт
Внаявності моделі інших дизайнів та кольорів
Додатково на запит надсилаємо фото
При купівлі від 24 шт,додаткова знижка - 5%.
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Куліша 44
Львів,Пекарська 44
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 380 мл |
| Висота | 140 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 175 ₴


