Графін 1 л з кольорового скла "Турмалін"
- Немає в наявності
- Код: 8428-003
360 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Графін з міцного полірованого скла
Опис:
Матеріал- скло
Висота - 20см
Діаметр-13см
Об'єм - 1 літр
Дизайн - Rhombus
Упаковка- картонна коробка
Графін з міцного полірованого скла від європейського виробника.
Додатково такого ж дизайну є:
- Бокали
- Стакани 2 розміри
- Креманки
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Куліша 44
Львів,Пекарська 44
Стрий,22 Січня 11.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 130 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Колір | Зелений |
| Тип ємності | Графін |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Наявність ручки | Так |
- Ціна: 360 ₴

