Глечик скляний з бамбуковою кришкою
- В наявності
- Код: 599-108
620 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глечик скляний з бамбуковою кришкою
Опис:
Матеріал- скло
Артикул-599-109
Висота - 30см
Діаметр-13см
Об'єм - 1,5 літр
Упаковка- оригінальна картонна коробка
Графін з міцного полірованого скла від європейського виробника.Графін містить металеве сито всередині.Підходить для використання кипячених напоів,а також компотів,узварів,соків.Дозволяється використовувати в посудомийних машинах.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1500 мл |
| Висота | 300 мм |
| Верхній діаметр | 130 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 620 ₴

