Стакан Дзеркальна бірюза 250мл
- В наявності
- Код: 374017-1
390 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Артикул - 374017-1
- Матеріал - скло
- Об'єм - 250мл
- Параметри - 13см*7см
- Упаковка - 4шт
- Колір - морська хвиля
Внаявності моделі інших дизайнів та кольорів
Додатково на запит надсилаємо фото
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Куліша 44
Львів,Пекарська 44
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 250 мл |
| Висота | 130 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 390 ₴





