Стакан Ромб 300мл
- Немає в наявності
- Код: 34215-21-1
95 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Артикул - 34215-21-1
- Матеріал - скло
- Об'єм - 300мл
- Параметри - 12см*7см
- Упаковка - 2шт
- Колір - синій
Внаявності моделі інших дизайнів та кольорів
Додатково на запит надсилаємо фото
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Куліша 44
Львів,Пекарська 44
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 120 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 95 ₴




