Мартінка з кольорового скла
- Немає в наявності
- Код: 579-133
200 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Артикул -579-133
- Матеріал- підготовлене поліроване скло
- Колір -прозорі з золотим ободком
- Параметри:14см*13см
- Діаметр-11см
- К-сть в упаковці - 4шт
- Упаковка- оригінальна крафтова коробка
Креманки виготовленні з міцного полірованого скла.
Надаємо Гарантію.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 110 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Колір | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ширина | 130 см |
| Довжина | 130 см |
| Діаметр | 120 мм |
| Тип посуду | Креманка |
| Використання в мікрохвильовій печі | True |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Зберігання в морозильній камері | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Гарантія |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 200 ₴







