Склянка зі срібним кантом Monica, 600мл
- Немає в наявності
- Код: 579-219
280 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Артикул -579-219
Об'єм - 600мл
Параметри - 6.6*4.4*14.1см
Діаметр - 6.6см
Упаковка - оригінальна крафтова
Додатково на запит надсилаємо фото
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Дорошенка 6
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 600 мл |
| Висота | 140 мм |
| Верхній діаметр | 45 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
- Ціна: 280 ₴

