Стакан з золотим кантом Marsel, 450мл
-10%
- В наявності
- Код: 579-235
265 ₴
238,50 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Артикул -579-235
Об'єм - 450мл
Параметри - 11см*9см
Діаметр - 8см
Ціна за 1шт
Внаявності моделі інших дизайнів та кольорів
Додатково на запит надсилаємо фото
При купівлі від 8 шт,додаткова знижка - 10%.
Сайт - Lapresent.com.ua
Львів,Дорошенка 6
Львів,Пекарська 44
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 110 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
- Ціна: 238,50 ₴


