Графин 1 л серія — "Александріт"
- Немає в наявності
- Код: 8428-003
360 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Графін
Опис:
Матеріал — скло
Висота — 20 см
Діаметр — 13 см
Об'єм — 1 літр
Паковання — картонна коробка
Графин з міцного скла від явропейського виробника.
Додатково є в дизайні:
- Келихи для вина
- Стакани 2 розміри
- Креманки
- Шампанки
Сайт - Lapresent.com.ua
Левів, кулішу 44
Львів, Пекарська 44
Стрий,22 Сичня 11.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 130 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тип ємності | Графін |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Наявність ручки | Так |
- Ціна: 360 ₴


