Креманка Vintage з кольорового скла
- Під замовлення
- Код: 34215-10-2
Відправка з 04 квітня 2026120 ₴
+380 (66) 737-09-79
Магазин
- +380 (93) 531-16-23Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Артикул - 34215-10-2
- Матеріал- підготовлене поліроване скло
- Колір -фіолетовий
- Параметри:11см*13см
- Діаметр-11см
- К-сть в упаковці - 4шт
- Упаковка- оригінальна крафтова коробка
Креманки виготовленні з міцного полірованого скла.
Надаємо Гарантію на доставку.
Весь асортимент можете переглянути на нашому сайті.
Сайт - Lapresent.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Креманка |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Діаметр | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Колір | Фіолетовий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Гарантія від виробника | |
| Гарантія | Гарантія |
| Доставка | |
| Безкоштовна доставка в межах м. Львів | Безкоштовна доставка м. Львів |
- Ціна: 120 ₴






